PLANET DETOX kuchyňské úklidové mýdlo Citron a Tymián

Neohodnoceno
 

Jedinečné kuchyňské úklidové mýdlo Citron a Tymián od PLANET DETOX je 100% přírodní mýdlo, které je vyrobeno pouze z přírodních složek. Vhodné pro vegany. Mýdlo čistí a leští povrchy, dřezy a kohoutky, sporáky nebo trouby. Citronový a tymiánový olej je přirozeně antiseptický a antibakteriální a ničí choroboplodné zárodky, jako jsou bakterie Escherichia coli a Salmonella. Jemná pemza poskytuje opravdu silný, ale jemný abrazivní odstraňovač nečistot, který odstraní nečistotu, mastnotu a skvrny ze všech vašich kuchyňských povrchů a koutů. Mýdla jsou také skvělá pro odstraňování připálenin, což z nich dělá opravdu účinný čistič trouby. Mýdlo je bezpečné pro použití na všechny kuchyňské povrchy; kuchyňské desky, desky na krájení, dlaždice, keramické varné desky a kovové povrchy. Jakmile toto mýdlo začnete využívat, budete se na úklid kuchyně skutečně těšit.

Dostupnost Momentálně nedostupné
199 Kč
Kód produktu 578
Kategorie Čisticí prostředky
Položka byla vyprodána...
 

Společnost Planet Detox vyvinula řadu etických čisticích prostředků na praní, podlahy, nádobí a toalety, které zcela odbouraly potřebu jakéhokoli plastového obalu. Výrobky jsou navrženy tak, aby poskytovaly vynikající, výkonné a účinné čištění bez použití jakýchkoli přísad, které by mohly ublížit vám nebo naší planetě. Ve svých výrobcích používá Planet Detox minerály a éterické oleje, které bezpečně odstraňují nečistoty, špínu a pachy. Esenciální oleje v produktech jsou přirozeně antibakteriální, antiseptické a protiplísňové. Motivem k vyvinutí kolekce výrobků Planet Detox bylo odstranění zbytečné nebezpečné chemie v čisticích prostředcích, které používáme a znechucení nad agresivními marketingovými metodami, které společnosti používají, aby nás přiměli k nákupu těchto produktů. Společnost Planet Detox se zavázala hledat řešení pro snižování nadměrného, škodlivého využívání plastů a chemikálií a výrobky udržují co nejjednodušší a nejbezpečnější. Na začátku začali v Planet Detox prověřovat léty osvědčené metody a přísady, které využívaly naše babičky. Pro své výrobky vybrali pouze přírodní minerály a oleje, které jsou biologicky odbouratelné a zcela neškodné pro člověka, ale také vodní cesty, půdu, flóru a faunu. Po vyvinutí čistících produktů vyřešili v Planet Detox i problémy s balením jednotlivých produktů. Aby nemusely být baleny v plastových obalech, které by zatěžovaly naši planetu, vše zabalili pouze do opakovaně použitelného, ​​recyklovatelného a kompostovatelného papíru, protože pro společnost Planet Detox je naše planeta na prvním místě.

Popis:

 • složení kuchyňského úklidového mýdla Citron a Tymián: Glycerin (glycerin), Sodium cocoate (zmýdelněný kokosový olej), Sorbitol (Sorbitol = cukerný alkohol), Sodium stearate (Stearát sodný = sůl kyseliny stearové, přirozeně se vyskytující mastná kyselina), Propylene glycol (Propylenglykol, vytvořený alkohol z rostlinných zdrojů), Sodium cocosulfate (Sodium coco sulfate = aniontová povrchově aktivní látka, emulgátor), Sodium chloride (Chlorid sodný = sůl),Cocus nucifera (Kokosovník ořechoplodý), Sodium citrate (Citrát sodný = sůl Kyseliny citronové), polyglyceryl-4 oleate (polyglyceryl-4 oleate = emulgátor bez palmového oleje založený na olivovém oleji a slunečnicovém oleji), citric acid (Kyselina citronová), tetrasodium iminodisuccinate (sodná sůl Kyseliny iminodisukcinové), tetrasodium etiddronate (derivát Kyseliny difosfonové), lemon oil (olej z Citrusu limonového), thyme oil (olej z  Tymiánu obecného neboli Mateřídoušky dymiánu), pumice powder (pemza, prášek)
 • vhodné pro vegany
 • produkty nejsou testovány na zvířatech
 • čistí a leští povrchy, dřezy a kohoutky, sporáky nebo trouby bez poškození vás nebo planety
 • přirozeně antiseptické a antibakteriální
 • bez detergentů (SLS/SLES)
 • bez palmového oleje
 • bez chemikálií/žádná chemie
 • bez toxinů
 • bez plastů
 • pokyny pro použití: navlhčete mýdlo a naneste na vlhký hadřík nebo přímo na oblast, která se má očistit a odstraňte skvrny a nečistoty, u silných skvrn a připálenin naneste přímo na oblast, nechte působit a následně setřete vlhkým hadříkem, po vyčištění vyleštěte kovové části měkkým suchým hadříkem, abyste dosáhli vysokého lesku
 • údržba: chcete-li, aby mýdlo vydrželo co nejdéle, udržujte mýdlo mezi jednotlivým použitím suché (uchovávat ho v suchu)
 • všechny výrobky jsou ručně vyráběny v Totnes (Devon) ve Velké Británii
 • baleno v ekologicky šetrném hnědém papíru (tento papír není barven ani bělen pomocí chlóru), je 100% recyklovatelný a kompostovatelný

Součástí balení je:

 • PLANET DETOX kuchyňské úklidové mýdlo Citron a Tymián, 1 ks obsahuje 175g / ± 5% přírodního mýdla 7 × 6 × 3 cm

Vegan-logo compostable recyclable

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: