V sobotu 3.6. nás najdete v Ostravě na farmářských trzích Futurum.

Frusack Knit Trio Corn Star

Kód: 69
Neohodnoceno
Značka: Frusack
320 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Frusack Knit Trio edice Corn Star jsou tři kusy jedinečných pytlíků Frusack, ideálně pro ty z vás, kteří pravidelně nakupují větší množství ovoce, zeleniny nebo volných potravin a potřebují na nákup více než jeden Frusack nebo také pro ty z vás, kteří si chcete ovoce, zeleninu nebo další volné potraviny pohodlně rozdělit. Frusack můžete mít stále u sebe a budete tak připraveni na nákupy v supermarketu i na farmářských trzích. Edice Corn Star má stahovací stuhy v barevném provedení – modré, zelené a žluté. S Frusackem budete rádi chodit na nákupy opakovaně a použitím zamezíte nadužívání zbytečného plastového odpadu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Frusacky jsou opakovaně použitelné sáčky neboli pytlíky, které vám budou sloužit dlouhé měsíce a zároveň chránit naši planetu před plastovou pohromou. Frusacky lze využít k nákupům ovoce, zeleniny nebo dalších volných potravin. Pytlíky jsou průhledné a pokladní může bez problému zkontrolovat, co v nich máte (výhoda oproti neprůhledným pytlíkům nebo taškám, kde musíte vše vybalovat). Okolo stahovacích stuh se dají nalepit etikety tak, aby byly čitelné čárové kódy a doma etikety bez problému odstraníte. Ovoce a zeleninu lze ve Frusacích též uchovávat. Materiál je prodyšný, potraviny se v něm nezapaří a nepodléhají tak hnilobě nebo urychlenému zrání. Materiál je světovým unikátem, je vyroben z pevné a odolné kompostovatelné tkaniny na bázi kukuřičného škrobu. Materiál má vlastnosti běžného plastu, ale plast to není, po konci svého užívání se ho lze zbavit ekologicky v prostředí průmyslové kompostárny. Frusacky jsou báječnou recyklovatelnou alternativou k jednorázovým mikrotenovým sáčkům. Roční spotřeba nezrecyklovatelných mikrotenových sáčků v České republice se pohybuje kolem čtyř miliard kusů.

Popis:

 • používáním Frusacku výrazně zredukujete množství vyprodukovaného plastového odpadu
 • Frusack je vyroben z kompostovatelné tkaniny na bázi kukuřičného škrobu
 • nosnost pytlíku je do 3,5 kg
 • váha pytlíku je 0,012 kg
 • atestováno pro kontakt s potravinami
 • Frusack byl navržen a vyrábí se v České republice za férových podmínek pro dodavatele
 • baleno ve 100% recyklovatelném kartonovém obalu
 • prát ručně na max. 30°C nebo opláchnout pod tekoucí vodou
 • sušte volně, vyvarujte se působení teplot nad 35°C
 • použité symboly:

rucni-prani zakaz-beleni zakaz-susicky zakaz-zehleni

Součástí balení je:

 • Frusack Knit Trio edice Corn Star obsahuje 3 sáčky Frusack o velikosti 32 x 32 cm, provedení: 1x modrá stahovací stuha, 1x zelená stahovací stuha, 1x žlutá stahovací stuha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: