• 1 z 4
 

Sobi.eco obal na dokumenty

Neohodnoceno
 

Unikátní obal na dokumenty ručně vyrobený v chráněné dílně recyklováním textilu a plastu. Plně ochrání vaše dokumenty, časopisy a jiné materiály do velikosti formátu A4. Tento designový obal je velmi praktický s kompaktními rozměry a možností uzavření obalu na vrchu. Obal na dokumenty je designován bavlněným páskem ve dvou barevných variantách.

Dostupnost Zvolte variantu Skladem Momentálně nedostupné
Varianta
289 Kč 289 Kč 289 Kč
   
Kategorie Ostatní
 

Sobi.eco je slovenská značka, která vyrábí designové ekologické výrobky v chráněných a sociálních dílnách na Slovensku. Do výroby zapojuje recyklované materiály se zaměřením na snižování odpadu okolo nás a poukazování na ekologické a sociální alternativy výroby. Pilotní projekt značky se zaměřuje na přetváření starého oblečení a plastů na recyklované produkty jako jsou obaly na notebooky, znovu použitelné obaly na láhve nebo dámské tašky, všechny výrobky jsou vyrobeny ze 100% recyklované netkané textilie. Značka sobi.eco získala mnohá ocenění a byla prezentována na různých místech ve světě v průběhu akcí zaměřených na inovativní a udržitelná řešení. Značka sobi.eco se zaměřuje na tři oblasti – ekologickou: přeměnou potenciálního odpadu na výjimečné designové produkty, sociální: zaměstnávání znevýhodněných lidí a edukační: při objasňování udržitelných řešení studentům i široké veřejnosti.

Popis:

  • sobi.eco vytváří za využití 100% recyklovaných materiálů užitečné designové výrobky a při tomto procesu se snižuje ekologická zátěž naší planety
  • všechny výrobky sobi.eco jsou vyrobeny ze 100% recyklované netkané textilie
  • barevný pásek je vyroben ze 100% bavlny ve žluté (Yellow) nebo režné (Natural White) barvě
  • sobi.eco se vyrábí na Slovensku v chráněných a sociálních dílnách znevýhodněnými lidmi
  • vnější rozměr: 34 x 27 x 0,5 cm, vnitřní rozměr: 33,5 x 26,5 cm
  • hmotnost: 80 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: