Georganics přírodní žvýkačky máta peprná

Kód: 494
9 hodnocení
Značka: Georganics
169 Kč
Skladem

Georganics žvýkačky s příchutí Máty peprné jsou 100% přírodní žvýkačky. Tyto přírodní žvýkačky jsou vyrobenyze stromů Sapodily obecné, což je přírodní bílý latex, a Arabské gumy, neboli pryskyřice získávané z mízy některých druhů stromů Akácie. Jsou ochuceny „anglickou“ mátou neboli mátou peprnou (tzv. větrovou bylinou) pro ochlazení dechu a osvěžující pocit v ústech a xylitolem (přírodní sladidlo), též nazývaným jako dřevný cukr nebo březový cukr. Tato přírodní žvýkačka neobsahuje fluor, cukr, konzervační látky a je proto ideální náhradou za běžné žvýkačky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už starověcí Řekové žvýkali pryskyřici (mastichu). Jednak pro svěžejší dech a zdravé zuby, ale také při problémech se zažíváním. Georganics žvýkačky dodávají našemu dechu svěžest, zároveň odstraňují zbytky jídla a bakterie spojené se špatným dechem a zubním kazem. Žvýkací guma zvyšuje produkci slin, které následně čistí ústa, odplavují bakterie a chrání zuby před bakteriální kyselinou, která způsobuje rozpouštění zubní skloviny. Protože jsou žvýkačky 100% přírodní, tak v nich nenajdete syntetické náhražky, které se používají v komerčních produktech. Přírodní žvýkačky Georganics jsou ekologickou alternativou komerčních žvýkaček. Georganics žvýkačky se dodávají v recyklovatelné hliníkové plechovce.

Společnost Georganics používá čisté, přírodní a organické ingredience pro své produkty. Kde je to možné, jsou všechny Georganics přísady etické a ekologické. Produkty jsou ručně vyráběné podle vlastních receptur v malých dávkách z přírodních surovin s maximálním využitím místních zdrojů. Obaly jsou speciálně navrženy tak, aby nevytvářely žádný odpad, aby nedocházelo ke hromadění skládek. Tímto způsobem se můžete efektivně a bezpečně postarat o ústní hygienu s vědomím, že se vám i planetě daří.

Popis:

 • složení Xylitol*^ (přírodní sladidlo též nazývané jako dřevný cukr nebo březový cukr), Gum Base^ (základ pro žvýkačku), Calcium Carbonate*^ (Uhličitan vápenatý - vápenec), Flavouring*^ (přírodní příchutě), Gum Arabic^ (arabská guma), Lecithin*^ (přírodní tenzid) - *Food-grade/^Natural (*potravinářské/^přírodní)
 • obsah 30 ks dražé
 • spotřebujte do 12 měsíců od otevření
 • neobsahuje fluor, cukr, konzervační látky
 • není testováno na zvířatech, certifikát PETA (The People for the Ethical Treatment of Animals)
 • vhodné pro dospělé
 • vhodné pro vegany
 • použití: po každém jídle si vezměte jednu žvýkačku, žvýkejte až 20 minut a následně zlikvidujte s jídlem nebo s kompostovatelným odpadem
 • skladujte v chladu a suchu
 • vyrobeno a baleno ve Velké Británii
 • baleno v recyklovatelné hliníkové krabičce a zabaleno v kompostovatelné krabičce, na potisk je použitý rostlinný inkoust

Součástí balení je:

 • Georganics přírodní žvýkačky s příchutí Máty peprné, 1 hliníková krabička obsahuje 30 ks žvýkačkových dražé

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: