Just Straw

1 položek celkem
Just Straw slámová brčka (250ks) otevrene
Just Straw slámová brčka (250ks)
Momentálně nedostupné
399 Kč

Tato skvělá pšeničná brčka Just Straw jsou vytvořena jako jednorázovky. Ideálně pro využití v teplých i studených nápojích. Využívají se v barech a restauracích nebo...

Kód: 78

Průměrná užitná životnost jednoho plastového brčka je 30 minut. V přírodě pak zůstává dalších 200 let. Šílená představa, že?

Naštěstí, situace se začíná měnit a přicházejí firmy s novými typy brček, které jsou mnohem více ekologičtější. Jedním z nich je právě JustStraw, která se zaměřila na výrobu brček z pšenice. Protože patříme mezi lidi, kteří si rádi dopřejí dobrý drink v létě, ovocné šejky a další dobrůtky, ke kterým je potřeba brčko, sami jsme hledali vhodnou alternativu.

Bohužel, papírové brčka se rychle rozmočí, skleněná se mohou jednodušše rozbít a jakákoli varianta využívající i sebemenší kousek plastu nám byla proti srsti, s velkými očekáváními jsme vyzkoušeli JustStraw. A s potěšením můžeme prohlásit, že lepší ekologická brčka, než ta vyrobená ze slámy, jsme na trhu zatím nenašli. Jsou kompostovatelná, jedno brčko využijete několikrát (protože se nerozmáčí), v puse nemají nechutnou pachuť a jako bonus vypadají cool.

Však sami vyzkoušejte, a uvidíte. Sláma je za nás zatím jasná jednička.