Just Straw

1 položek celkem
Just Straw slámová brčka (250ks) otevrene
399 Kč

Tato skvělá pšeničná brčka Just Straw jsou vytvořena jako jednorázovky. Ideálně pro využití v teplých i studených nápojích. Využívají se v barech a restauracích nebo...

Kód: 78

Průměrná užitná životnost jednoho plastového brčka je 30 minut. V přírodě pak zůstává dalších 200 let. Šílená představa, že?

Naštěstí, situace se začíná měnit a přicházejí firmy s novými typy brček, které jsou mnohem více ekologičtější. Jedním z nich je právě JustStraw, která se zaměřila na výrobu brček z pšenice. Protože patříme mezi lidi, kteří si rádi dopřejí dobrý drink v létě, ovocné šejky a další dobrůtky, ke kterým je potřeba brčko, sami jsme hledali vhodnou alternativu.

Bohužel, papírové brčka se rychle rozmočí, skleněná se mohou jednodušše rozbít a jakákoli varianta využívající i sebemenší kousek plastu nám byla proti srsti, s velkými očekáváními jsme vyzkoušeli JustStraw. A s potěšením můžeme prohlásit, že lepší ekologická brčka, než ta vyrobená ze slámy, jsme na trhu zatím nenašli. Jsou kompostovatelná, jedno brčko využijete několikrát (protože se nerozmáčí), v puse nemají nechutnou pachuť a jako bonus vypadají cool.

Však sami vyzkoušejte, a uvidíte. Sláma je za nás zatím jasná jednička.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení