Náš příběh

Plast už není cool. Organikk nabízí eko alternativy, které jsou in.
 
Milujeme cestování, dobrodružství a objevování krásných míst na naší planetě. Cítíme vděčnost a závazek k naší planetě, že nám doteď nabídla tolik zážitků. Teď jí to chceme aspoň částečně vracet. Naší misí je narušovat zavedené pořádky - redukovat a postupně odstranit z našich životů používání plastů, které jsou výrazným znečišťovatelem oceánů a přírody.
 
Organikk pro tebe vybírá značky, které mají stejnou vizi a svými produkty a myšlením narušují zastaralý pohled na svět. Soustředíme se na vysokou kvalitu všech produktů, jejich ekologický dopad, ale také na jejich unikátnost. Proto u nás nenajdete tisíce produktů, ale pouze ty, které na 100% splňují naše vysoké požadavky.
 
To jsme my. Ale není to jenom o nás.
 
Mnohem důležitější jste vy, skvělá komunita, která se každým dnem rozrůstá. Jsme hrdí na to, jaká pozitivní slova se k nám každý týden dostávají. Obrovsky nás motivují k další práci.
 
Děkujeme za to!
 
Protože je to právě komunita, která dělá Organikk tím, čím doopravdy je. Každý jsme různí, pracujeme v různých oborech a odvětvích, ale jedno máme společné - máme v sobě rebela, který nám neustále říká, že něco musíme změnit.
 
A to je skvělé! Přidej se k nám i ty.