Z důvodu nařízení vlády jsme nuceni dočasně omezit možnost prodeje na dobírku. Omlouváme se za komplikace.

Náš příběh

Plast už není cool. Organikk nabízí eko alternativy, které jsou in.
 
Milujeme cestování, dobrodružství a objevování krásných míst na naší planetě. Cítíme vděčnost a závazek k naší planetě, že nám doteď nabídla tolik zážitků. Teď jí to chceme aspoň částečně vracet. Naší misí je narušovat zavedené pořádky - redukovat a postupně odstranit z našich životů používání plastů, které jsou výrazným znečišťovatelem oceánů a přírody.
 
Organikk pro tebe vybírá značky, které mají stejnou vizi a svými produkty a myšlením narušují zastaralý pohled na svět. Soustředíme se na vysokou kvalitu všech produktů, jejich ekologický dopad, ale také na jejich unikátnost. Proto u nás nenajdete tisíce produktů, ale pouze ty, které na 100% splňují naše vysoké požadavky.
 
To jsme my. Ale není to jenom o nás.
 
Mnohem důležitější jste vy, skvělá komunita, která se každým dnem rozrůstá. Jsme hrdí na to, jaká pozitivní slova se k nám každý týden dostávají. Obrovsky nás motivují k další práci.
 
Děkujeme za to!
 
Protože je to právě komunita, která dělá Organikk tím, čím doopravdy je. Každý jsme různí, pracujeme v různých oborech a odvětvích, ale jedno máme společné - máme v sobě rebela, který nám neustále říká, že něco musíme změnit.
 
A to je skvělé! Přidej se k nám i ty.