Náš příběh

Příběh organikku: Rodinné duo na cestě k udržitelnosti

 

Pár slov zakladatelů

Dobrý den,

jsme rodinné duo otec a syn. V naší rodině je podnikání hluboko zakořeněno již od dob našich pradědečků a prababiček. Naše rodina provozovala úspěšné obchody ve Zlíně a Petřvaldu u Ostravy v dobách první republiky. My se nyní snažíme navázat na tuto rodinnou tradici v moderní podobě, avšak postavenou na hodnotách první republiky.

V našem pojetí znamená podnikání spíše služba veřejnosti. Vy, naši zákazníci, jste pro nás to nejdůležitější. V Organikku pro vás chceme vytvořit to nejlepší možné prostředí pro nákup, tak abyste byli na 100% spokojeni. Nejsme velká nadnárodní korporace - produkty pro vás sami vybíráme a testujeme. Objednávky balíme my, stejně jako vám odpovídáme na dotazy. Prostě rodinný byznys se vším všudy.

A tak to máme rádi. Díky za podporu!

Udržitelnost je v našem DNA

Slovo udržitelnost se v posledních letech stala hlavním vývozním artiklem korporací, které se snaží kupovat dobré PR mezi veřejností. Tak to prostě je - udržitelnost je v dnešní době trendy.

My v Organikku ale udržitelnost vnímáme z mnohem širšího pohledu. Ano, prodáváme produkty, které jsou šetrné k naší planetě a snažíme se ukázat cesty, jak žít šetrnější život, ale stejně důležité jsou naše vztahy s vámi - zákazníky, a dlouhodobě fungující podnik.

Záleží nám na vaší spokojenosti, protože pouze tak se k nám budete chtít vrátit. A pouze když se k nám budete chtít vracet, my budeme schopni vybudovat podnik, který zde přetrvá desítky (a třeba i stovky) let.

Doufáme, že s námi budete spokojeni, a společně tak vybudujeme udržitelné vztahy.

 

 

"Organikk je místo pro každého, kdo chce žít udržitelně. Milujeme hledání nadějných tvůrců a malých výrobců, kteří mají co předat. Kurátorsky testujeme každý produkt, abychom si byli jistí, že dostanete jen to nejlepší."

Libor & Jakub, zakladatelé Organikku

 


 

Naše cíle

Milujeme cestování. Společně jsme toho procestovali opravdu spoustu a ještě nechceme zastavit. Hodně nám toho totiž chybí. I to je jeden z důvodů, proč jsme založili Organikk. Svým dílem chceme přispět k záchraně naší krásné planety, která nám dala tolik zážitků.
 
Na světě je spousta krásných míst, která stojí za to, aby tady zůstala i pro další generace.
 
Naším hlavním cílem je motivovat a inspirovat ostatní k udržitelnějšímu a šetrnějšímu životu, ve kterém "fast consumption" nebude hrát žádnou roli. Chceme svět, ve kterém jsou firmy upřímné ke svým zákazníkům. Nestaví zisk na první místo, a naopak místo toho pomáhají komunitě, ve které žijí.
 
Takový svět chceme, a takový je náš cíl. Společně můžeme udělat z naší země lepší místo k životu.
 
 
Jakub_Libor_founders
 
Jakub & Libor, zakladatelé Organikku
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení