V období od 8.7. do 14.7. jsme na dovolené. Objednávky z tohoto období budou zpracovány a odeslány v pondělí 15.7. Děkujeme za pochopení.

Náš příběh

Příběh organikku: Rodinné duo na cestě k udržitelnosti

 

Pár slov zakladatelů

Dobrý den,

jsme rodinné duo otec a syn. V naší rodině je podnikání hluboko zakořeněno již od dob našich pradědečků a prababiček. Naše rodina provozovala úspěšné obchody ve Zlíně a Petřvaldu u Ostravy v dobách první republiky. My se nyní snažíme navázat na tuto rodinnou tradici v moderní podobě, avšak postavenou na hodnotách první republiky.

V našem pojetí znamená podnikání spíše služba veřejnosti. Vy, naši zákazníci, jste pro nás to nejdůležitější. V Organikku pro vás chceme vytvořit to nejlepší možné prostředí pro nákup, tak abyste byli na 100% spokojeni. Nejsme velká nadnárodní korporace - produkty pro vás sami vybíráme a testujeme. Objednávky balíme my, stejně jako vám odpovídáme na dotazy. Prostě rodinný byznys se vším všudy.

A tak to máme rádi. Díky za podporu!

Udržitelnost je v našem DNA

Slovo udržitelnost se v posledních letech stala hlavním vývozním artiklem korporací, které se snaží kupovat dobré PR mezi veřejností. Tak to prostě je - udržitelnost je v dnešní době trendy.

My v Organikku ale udržitelnost vnímáme z mnohem širšího pohledu. Ano, prodáváme produkty, které jsou šetrné k naší planetě a snažíme se ukázat cesty, jak žít šetrnější život, ale stejně důležité jsou naše vztahy s vámi - zákazníky, a dlouhodobě fungující podnik.

Záleží nám na vaší spokojenosti, protože pouze tak se k nám budete chtít vrátit. A pouze když se k nám budete chtít vracet, my budeme schopni vybudovat podnik, který zde přetrvá desítky (a třeba i stovky) let.

Doufáme, že s námi budete spokojeni, a společně tak vybudujeme udržitelné vztahy.

 

 

"Organikk je místo pro každého, kdo chce žít udržitelně. Milujeme hledání nadějných tvůrců a malých výrobců, kteří mají co předat. Kurátorsky testujeme každý produkt, abychom si byli jistí, že dostanete jen to nejlepší."

Libor & Jakub, zakladatelé Organikku

 


 

Naše cíle

Milujeme cestování. Společně jsme toho procestovali opravdu spoustu a ještě nechceme zastavit. Hodně nám toho totiž chybí. I to je jeden z důvodů, proč jsme založili Organikk. Svým dílem chceme přispět k záchraně naší krásné planety, která nám dala tolik zážitků.
 
Na světě je spousta krásných míst, která stojí za to, aby tady zůstala i pro další generace.
 
Naším hlavním cílem je motivovat a inspirovat ostatní k udržitelnějšímu a šetrnějšímu životu, ve kterém "fast consumption" nebude hrát žádnou roli. Chceme svět, ve kterém jsou firmy upřímné ke svým zákazníkům. Nestaví zisk na první místo, a naopak místo toho pomáhají komunitě, ve které žijí.
 
Takový svět chceme, a takový je náš cíl. Společně můžeme udělat z naší země lepší místo k životu.
 
 
Jakub_Libor_founders
 
Jakub & Libor, zakladatelé Organikku