V období od 8.7. do 14.7. jsme na dovolené. Objednávky z tohoto období budou zpracovány a odeslány v pondělí 15.7. Děkujeme za pochopení.

Wrap Up pytlík na pečivo tmavě režný s červenými puntíky velký

Kód: 1122
Novinka
Neohodnoceno
440 Kč
Skladem

Tmavě režný Wrap Up pytlík na pečivo s malými červenými puntíky je stylový pomocník a hodí se do každé moderní kuchyně. Tohoto stylového pomocníka ve vaší kuchyni využijete primárně na bochník chleba, ale své uplatnění najde také u milovníka rohlíků nebo housek. Pytlík vám pomůže udržet pečivo déle čerstvé a ochránit jej před rychlým ztvrdnutím nebo plesnivěním. Slouží k tomu unikátní dvouvrstvá struktura pytlíku. Režná přírodní barva dodá šmrnc vaší kuchyni, ať už doma nebo na chalupě. Velký pytlík je vhodný na celý pecen velkého pšeničného chleba nebo kombinace menšího chleba a jiného druhu pečiva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Wrap Up je česká značka vyrábějící funkční obaly na pečivo, ať už chleba, rohlíky nebo třeba bagety. Díky jejich unikátnímu dvouvrstvému obalu udrží pečivo déle čerstvé, bez plísně a okorání nebo tvrdnutí. Wrap Up pytlíky snižují používání jednorázových plastových sáčků. Svůj pytlík si můžete vzít již na nákup a nemusíte tak v obchodě plastový sáček vůbec použít. Díky prodloužení životnosti pečiva navíc snižují plýtvání jídlem. Věděli jste, že 48% potravin, které skončí v koši, je právě pečivo? Firma Wrap Up se svými pytlíky se snaží toto číslo snížit. A nyní ji v tom můžete pomoci i vy, a pořídit si tento unikátní a zároveň i stylový doplněk do vaší kuchyně.

Popis:

 • Wrap Up je funkční obal na pečivo - dvouvrstvý pytlík se zavazováním na šňůrky
 • Svrchní část Wrap Up pytlíku tvoří pevná bavlněná látka s certifikátem Ökotex Standard 100 třída I., vnitřní látka je ošetřena nánosováním PUL s atestem SZÚ
 • Ručně vyrobený český výrobek
 • Jak fungují: Pytlík je tvořen dvěma vrstvami, bavlněnou první vrstvou doplněnou o unikátní textilii (druhá vrstva), která funguje jako membrána. Díky tomu dvouvrstvým obalem částečně prochází vzduch, takže se pečivo “nepotí” a neplesniví tak rychle, ale vlhkost prochází přes vnitřní textilii jen pozvolna, a díky tomu pečivo nevysychá a netvrdne tak rychle jako v běžné utěrce.
 • Použití: Chleba nebo jiné pečivo vkládejte do pytlíku až úplně suché - nesmí být zapařené ze sáčku nebo orosené z ledničky. Každé zapaření vede k rozvoji plísní na vlhkém povrchu. U čerstvě upečených chlebů je potřeba vkládat chleba do pytlíku až po 12-24 hodinách od upečení. Chleba musí jít do pytlíku až úplně vychladlý a s oschlým povrchem.
 • Pečivo uschované ve Wrap Upu již nedávejte do žádné další nádoby, igelitu nebo neprodyšné chlebovky
 • V obalu se pečivo nesmí zamrazovat, ohřívat nebo krájet
 • Wrap Up obaly nejsou určeny na zákusky nebo svačiny
 • Údržba: Vnitřní látka se skoro nešpiní, drobky stačí vytřepat a vnitřek utřít vlhkým hadříkem. V případě potřeby je možné obal vyprat na 30°C v pračce, ale úplně stačí pytlík přemáchnout v ruce. Doporučujeme výrazné barvy prát odděleně a prát s podobným prádlem. Nepoužívejte aviváž ani prací prášky s výraznou parfémovou složkou (ideálně přírodní bez vůně). Pytlík nelze bělit ani chemicky čistit.
 • Před žehlením pytlík roztáhněte tak, aby vnitřní bílá látka byla zvlášť - tato látka se nesmí žehlit! Bavlněnou část výrobku můžete žehlit na maximálně 200°C jako každou jinou bavlnu.
 • Prázdné obaly neskládejte, můžete je pověsit za šňůrky nebo je jemně srolovat do ruličky.
 • Prázdné pytlíky vždy ukládejte mimo dosah dětí
 • Pytlíky mají hmotnost do 0,1 kg
 • Rozměry: 24 x 40 cm (šířka x výška)
 • Do pytlíku se vejde: celý chléb pšeničný pecen cca 1kg, nebo celý chléb z domácí pekárny, nebo celý chléb žitný nebo vícezrnný hranatý cca 700g, nebo 10 běžných rohlíků.

Součástí balení je:

 • 1 ks Wrap Up pytlík na pečivo - velký, vzor tmavě režný s červenými puntíky, rozměr pytlíku 24 x 40 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: