IWAS sada sklenic na vodu "Animals"

Kód: 969
Neohodnoceno
799 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Už jste se někdy zamýšleli, když jste dopili například víno nebo ovocný džus, který byl ve skleněné láhvi, jak by se dala tato láhev dále využít? Belgická firma IWAS našla za pomoci upcyklace a designu řešení. Vzali nepoužitelné pivní láhve, které by skončily v nejlepším případě recyklací a vytvořili sadu středních hnědých skleniček s vypískovanými vzory zvířátek. Pokaždé, když vezmete do ruky tyto sklenice, budete mít dobrý pocit, že díky Vám nevznikl další odpad. A k tomu ještě získáte krásné, užitečné a designové sklenice na nápoje, které oceníte nejen Vy a Vaše děti, ale i Vaši přátelé. S těmito jedinečnými “ANIMALS” sklenicemi již nikdy nezapomenete na pitný režim.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věděli jste, co je upcyklace (upcycling)? Je to přeměna už nepotřebných nebo dosloužilých produktů na věci úplně nové, které mohou potěšit a sloužit ještě po dlouhou dobu. Belgická firma IWAS přetváří tyto nepotřebné vinné, pivní a ostatní láhve za pomocí upcyklace a designu v nové užitečné produkty. Tento upcyklovaný materiál se přeměňuje v originální designové sklenice, láhve na vodu s patentním uzávěrem nebo kouzelné vázy. Všechny tyto výrobky Vám budou sloužit a zpříjemňovat Vaši domácnost. Jsme pyšní, že Vám můžeme tyto moderní výrobky do domácnosti od IWAS na našem obchodě představit.

Popis:

  • materiál: sklo iWas
  • barva: hnědá
  • objem sklenice: 300 ml
  • praktická, opakovaně použitelná sklenice na nápoje o velikosti 10 x 7,5 cm
  • hmotnost celé sady: 1,7 kg
  • baleno v papírové recyklovatelné krabici
  • koupí IWAS skleniček na pití, láhví a váz navíc podpoříte lokální řemeslné komunity v různých zemích

Součástí balení je:

  • IWAS sada skleniček na pití “ANIMALS”, balení obsahuje sadu 6 ks skleniček, 1 ks má objem 300 ml a rozměr 10 cm na výšku x 7,5 cm v průměru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: