V období od 8.7. do 14.7. jsme na dovolené. Objednávky z tohoto období budou zpracovány a odeslány v pondělí 15.7. Děkujeme za pochopení.

Who Gives a Crap bambusové kapesníčky (4 boxy)

Kód: 1091
Novinka
Neohodnoceno
289 Kč
Skladem

"Na zdraví" nebo "Pozdrav Pánbůh"! Bez ohledu na to, jak si při kýchnutí u vás přejete, tak tyto kapesníčky si poradí se vším, od nejsilnějších kýchnutí až po nejjemnější smrkání. Super jemné prémiové 3-vrstvé kapesníčky Who Gives a Crap jsou vyrobeny ze 100% bambusových vláken, jsou silné, ale zároveň dostatečně měkké, aby pečovaly o nos při rýmě nebo o pokožku při stírání nečistot.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tak jako mnoho dalších produktů u nás, Who Gives a Crap je vyroben z bambusu, který je díky svým vlastnostem mnohem více ekologický a udržitelný, než běžné papírové výrobky a navíc v duchu naší vize chrání dlouho rostoucí lesy od kácení a není zabalen v plastových obalech. Bonusovou složkou těchto kapesníčků je jejich krásný moderní design, který skvěle zapadne do vaší moderní domácnosti. 

Who Gives a Crap provádí testy u svých výrobků na běžné alergeny a přestože je pokožka každého jiná, můžeme říci, že výrobky včetně kapesníčků jsou hypoalergenní. Kapesníčky jsou biologicky rozložitelné na kompostu, i když u kapesníčků doporučujeme z důvodu možného výskytu bakterií a patogenů raději nekompostovat. Pokud se kapesníček využije např. na utření stolu od nečistot nebo rozlitého nápoje, není problém použitý kapesníček kompostovat.

Společnost Who Gives a Crap má dvě nosné vize. První vize je ekologická, výrobky jsou 100% ekologicky a biologicky rozložitelné za využití rychle rostoucího a obnovitelného bambusu. Druhá vize je sociální - Who Gives a Crap věnuje 50% zisků z prodeje na pomoc při budování toalet po celém světě. Používáním Who Gives a Crap výrobků budete mít nejen požitek z použití těchto výrobků, ale nákupem také přispějete na dobrou věc. 

Dalším poselstvím pro udržitelnou změnu je využití bambusu pro své výrobky jako rychle obnovitelné dřeviny (vlastně trávy…, bambus je rychle rostoucí travina a je rychle obnovitelná oproti dlouho rostoucím dřevinám) a tedy využití bambusu zaměnit za kácení současných dlouho rostoucích lesů, protože při zpracování stromu na papír a následném čistění v čističkách spotřebováváme spoustu energie a drahocenné vody. Proto se pro výrobu výrobků Who Gives a Crap využívá hlavně rychle obnovitelný bambus a v menší míře i recyklovaný papír, nepoužívají se žádná barviva, vůně (parfemace) a inkousty pro potisk výrobků. 

Popis:

 • je vyroben z bambusových vláken, která jsou 100% biologicky rozložitelná v běžném septiku
 • není použit žádný inkoust na potisk, žádné barvivo nebo vůně (není provoněn)
 • výrobky z bambusu chrání dlouho rostoucí lesy
 • bez plastu
 • vhodný pro vegany
 • není testováno na zvířatech
 • biologicky odbouratelné
 • 3-vrstvé prémiové bambusové kapesníčky jsou měkké a silné
 • box obsahuje 65 kapesníčků
 • rozměr jednoho kapesníčku je 19,5 x 21,5 cm
 • nezapomeňte: kapesníčky nesmíme vhazovat/splachovat do toalety, protože nejsou navrženy tak, aby se ve vodě rozptýlily tak, jak se to děje s toaletním papírem
 • Who Gives a Crap je certifikovaná B-corp. společnost pro nejvyšší standardy sociálních a environmentálních dopadů, 50% zisku je věnováno na pomoc při budování toalet

Součástí balení je:

 • Who Gives a Crap bambusové kapesníčky, 1 prodejní balení obsahuje 4 boxy, počet kapesníčků je 65 ks/1 box, rozměr jednoho kapesníčku je 19,5 x 21,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: