Who gives a crap bambusový toaletní papír (4 role)

Kód: 416
25 hodnocení
199 Kč
Skladem

Super jemný prémiový toaletní papír Who Gives a Crap je vyroben ze 100% bambusových vláken. Tento 3-vrstvý měkký toaletní papír má v roli 370 útržků, což je přibližně 2,5-3x více útržků než u běžně dostupných toaletních papírů. Tak jako mnoho dalších produktů u nás, Who Gives a Crap je vyroben z bambusu, který je díky svým vlastnostem mnohem více ekologický, než běžné papírové toaletní papíry a navíc v duchu naší vize není zabalen v plastových obalech. Bonusovou složkou tohoto toaletního papíru je jeho krásný design, který skvěle zapadne do vaší stylové koupelny. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Who Gives a Crap má dvě nosné vize. První vize je ekologická - tento toaletní papír je 100% ekologický a biologicky rozložitelný, použitím rychle rostoucího a obnovitelného bambusu byly ušetřeny klasické lesy a po zpracování slouží na toaletách ke svému předurčenému účelu. Druhá vize je sociální - Who Gives a Crap věnuje 50% zisků z prodeje na pomoc při budování toalet po celém světě. Používáním tohoto papíru budete mít nejen požitek z použití tohoto super měkkého a silného bambusového papíru, ale nákupem také přispějete na dobrou věc.

Věděli jste, že ve světě má více lidi své mobilní telefony než jakékoli toalety? Who Gives a Crap začali, když se dozvěděli, že 2,3 miliardy lidí na celém světě nemá přístup k hygienickému záchodu. To je zhruba 40% světové populace, což má za následek, že každoročně zemře na průjmové choroby způsobené špatnou vodou a špatnými hygienickými zařízeními přibližně 289 000 dětí do věku pěti let (téměř 800 dětí denně). Mimochodem, světový miliardář a jeden z nejbohatších lidí světa, Bill Gates, si tento problém uvědomuje, a přes svou charitativní organizaci se snaží tento problém vyřešit. Do současnosti darovala společnost Who Gives a Crap na charitativní akce v oblasti budování toalet více než 2,5 milionu australských dolarů (cca 39.400.000 Kč). Nákupem tohoto papíru se můžete podílet společně s námi a společností Who Gives a Crap na pozitivní změně ve světě.

Dalším poselstvím pro udržitelnou změnu je využití bambusu pro výrobu toaletního papíru (ale i dalších produktů) jako rychle obnovitelné dřeviny a zaměnit ho za kácení současných dlouho rostoucích lesů, protože při zpracování stromu na papír a následném čistění v čističkách spotřebováváme spoustu energie a drahocenné vody. Proto pro výrobu toaletního papíru v Who Gives a Crap využívají rychle obnovitelný bambus, nepoužívají žádná barviva, vůně (parfemace) a inkousty pro potisk toaletního papíru.

Popis:

  • je vyroben z bambusových vláken, která jsou 100% biologicky rozložitelná v běžném septiku
  • není použit žádný inkoust na potisk, žádné barvivo nebo vůně (není provoněn)
  • výrobky z bambusu chrání dlouho rostoucí lesy
  • vhodný pro vegany
  • není testováno na zvířatech
  • 3-vrstvý Premium bambusový papír je super měkký a super silný
  • každá role má 370 útržků, což je cca 2,5 – 3x více útržků oproti běžně používaným variantám toaletních papírů
  • role se rozměrově (10 cm) hodí téměř do všech držáků
  • Who Gives a Crap je certifikovaná B-corp. společnost pro nejvyšší standardy sociálních a environmentálních dopadů, 50% zisku je věnováno na pomoc při budování toalet

Součástí balení je:

  • Who Gives a Crap bambusový toaletní papír, 1 prodejní balení obsahuje 4 role toaletního papíru, počet útržků 370 ks/1 role, rozměr jednoho útržku je 10 x 10 cm
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora Původ produktu 18.2.2022 10:33
Kde se tento produkt vyrábí a odkud se dováží?
Odpovědět
L Avatar autora Původ produktu 18.2.2022 12:11
Dobrý den Jano, děkujeme za Váš dotaz k bambusovému toaletnímu papíru. Tento toaletní papír se vyrábí v Číně, má to několik důvodů a ten hlavní je, že je zde dostatek bambusu jako základní složky pro výrobu tohoto toaletního papíru. Distribuce v Evropě je z Nizozemí. S přáním krásného dne Libor

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení