GoodWays bambusový příbor

Kód: 755
5 hodnocení
Značka: Goodways
360 Kč
Skladem

Jedete na výlet nebo piknik, ale nechcete zatěžovat přírodu dalším jednorázovým plastovým odpadem z příborů? Pak pro vás máme ideální řešení v podobě znovupoužitelného bambusového příboru GoodWays. Tyto krásné bambusové příbory nejen, že pomohou snížit vaši odpadovou stopu, ale ještě vzbudí úžas svým krásným provedením. GoodWays bambusový příbor je vyroben z kvalitního přírodního bambusu, který není nijak ošetřován, takže při jídle nezanechává žádnou pachuť a je plně biologicky rozložitelný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GoodWays je česká rodinná firma z Brna, která svou vizi, stejně jako my, vidí v šíření myšlenky o udržitelnějším způsobu života a ve snižování závislosti na jednorázových plastových výrobcích. Od roku 2017 vyrábí GoodWays opakovaně použitelné láhve pod názvem GoodGlass, které se vyznačují vysokou kvalitou, praktickým využitím a krásným designem. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které dlouho vydrží a jsou šetrné k životnímu prostředí. Borosilikátové sklo, nerezová ocel a přírodní bambus v sobě kombinují kvalitní udržitelné materiály a krásný design a společně z GoodGlass dělají opakovaně použitelnou láhev vhodnou na cestování, do školy, do práce nebo třeba na cvičení. Dnes, o několik let později, se GoodWays může pochlubit i dalšími produkty snižujících odpad z jednorázových plastů. Jedním z nich jsou i opakovaně použitelné bambusové příbory, díky kterým již nebudete muset nikdy použít ty plastové, a významně tak snížíte svou odpadovou stopu.

Popis:

  • GoodWays bambusový příbor je praktický, opakovaně použitelný příbor vhodný na výlet, piknik, do práce, školy nebo oslavu
  • Snižuje odpadovou stopu odstraněním plastového příboru
  • Příbor je vyroben z kvalitního přírodního bambusu, bez chemického ošetření
  • Při jídle nezanechává žádnou pachuť
  • 100% biologicky rozložitelný
  • Upozornění: Příbor neumývejte v myčce, pouze ručně a nenechávejte jej příliš dlouho ve vodě nebo vlhkém prostředí (hrozí pokroucení nebo popraskání)
  • Délka: 20cm

Součástí balení je:

- GoodWays bambusový příbor - 1ks lžička, 1ks vidlička, 1ks nůž, 1ks bavlněný pytlík na příbor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: