V období od 8.7. do 14.7. jsme na dovolené. Objednávky z tohoto období budou zpracovány a odeslány v pondělí 15.7. Děkujeme za pochopení.

PLANET DETOX prášek na mytí nádobí Citron

Kód: 581
Neohodnoceno
699 Kč
Skladem

Unikátní prášek na mytí nádobí Citron od PLANET DETOX je 100% přírodní prášek a je vyroben pouze z přírodních složek. Použitím pouze přírodních sodných minerálů a éterických olejů odstraní tento krásně vonící prášek nečistoty a mastnotu z vašeho nádobí, hrnců, příborů a sklenic a zanechá vše čisté a beze šmouh. Citronovou vůni dodávají citrónové éterické oleje, které jsou přirozeně antiseptické a antibakteriální. Tento unikátní prášek způsobuje revoluci ve způsobu, jakým se dá umývat nádobí v době, kdy se spotřeba a znečištění vody stává důležitým tématem. Přísady obsahují účinné povrchově aktivní látky, které silně napěňují a poskytují opravdu efektivní mytí pro vaše kuchyňské nádobí. Je to skvělý a inovativní způsob mytí nádobí!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Planet Detox vyvinula řadu etických čisticích prostředků na praní, podlahy, nádobí a toalety, které zcela odbouraly potřebu jakéhokoli plastového obalu. Výrobky jsou navrženy tak, aby poskytovaly vynikající, výkonné a účinné čištění bez použití jakýchkoli přísad, které by mohly ublížit vám nebo naší planetě. Ve svých výrobcích používá Planet Detox minerály a éterické oleje, které bezpečně odstraňují nečistoty, špínu a pachy. Esenciální oleje v produktech jsou přirozeně antibakteriální, antiseptické a protiplísňové. Motivem k vyvinutí kolekce výrobků Planet Detox bylo odstranění zbytečné nebezpečné chemie v čisticích prostředcích, které používáme a znechucení nad agresivními marketingovými metodami, které společnosti používají, aby nás přiměli k nákupu těchto produktů. Společnost Planet Detox se zavázala hledat řešení pro snižování nadměrného, škodlivého využívání plastů a chemikálií a výrobky udržují co nejjednodušší a nejbezpečnější. Na začátku začali v Planet Detox prověřovat léty osvědčené metody a přísady, které využívaly naše babičky. Pro své výrobky vybrali pouze přírodní minerály a oleje, které jsou biologicky odbouratelné a zcela neškodné pro člověka, ale také vodní cesty, půdu, flóru a faunu. Po vyvinutí čistících produktů vyřešili v Planet Detox i problémy s balením jednotlivých produktů. Aby nemusely být baleny v plastových obalech, které by zatěžovaly naši planetu, vše zabalili pouze do opakovaně použitelného, ​​recyklovatelného a kompostovatelného papíru, protože pro společnost Planet Detox je naše planeta na prvním místě.

Popis:

 • složení prášku na mytí nádobí Citron: Sodium olefin C14-C16 (sůl Sulfonátu sodného), Sodium Bicarbonate (Hydrogenuhličitan sodný = jedlá soda), Sodium Carbonate (Uhličitan sodný), Lemon Essential Oil (esenciální olej z plodů Citrusovníku limonového)
 • čistí nádobí bez poškození vás nebo planety
 • přirozeně antiseptické a antibakteriální
 • produkty nejsou testovány na zvířatech
 • bez detergentů (SLS/SLES)
 • bez palmového oleje
 • bez chemikálií/žádná chemie
 • bez toxinů
 • bez plastů
 • pokyny pro použití: přidejte 1 – 2 čajové lžičky do teplé tekoucí vody ve vašem dřezu a vymíchejte do pěny, aby se aktivovaly přísady, umyjte hrnce, nádobí, příbory a sklo v napěněné lázni, pro dokonalejší mytí použijte houbové utěrky, lufu nebo přírodní mořské houby, 1 – 2 čajové lžičky se použijí na 10 litrů vody
 • balíček 900g představuje 70 – 100 mycích dávek (samozřejmě záleží na použité dávce)
 • uskladnění: po nákupu přesypejte do skleněné nádoby s víčkem, zamezte přístupu vnější vlhkosti, uchovávejte v suchu
 • upozornění: uchovávejte mimo dosah dětí
 • všechny výrobky jsou ručně vyráběny v Totnes (Devon) ve Velké Británii
 • baleno v ekologicky šetrném hnědém papíru (tento papír není barven ani bělen pomocí chlóru), je 100% recyklovatelný a kompostovatelný

Součástí balení je:

 • PLANET DETOX prášek na mytí nádobí Citron, 1 balení obsahuje 900g přírodního prášku na nádobí

Vegan-logo compostable recyclable

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: