GoodWays mýdlo na nádobí

Kód: 892
5 hodnocení
230 Kč
Skladem

Tuhé mýdlo na mytí nádobí je ekologická a bezodpadová varianta ke klasickému gelu na nádobí, která je šetrná nejen k životnímu prostředí, ale i k vaší pokožce. Je vyrobeno ručně z čistě přírodních ingrediencí – kokosového oleje, kyseliny citronové a francouzského jílu. Krásně pění, odmašťuje a jemně provoní vaši kuchyň svěží vůní citronové trávy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GoodWays je česká rodinná firma z Brna, která svou vizi, stejně jako my, vidí v šíření myšlenky o udržitelnějším způsobu života a ve snižování závislosti na jednorázových plastových výrobcích. Od roku 2017 vyrábí GoodWays opakovaně použitelné láhve pod názvem GoodGlass, které se vyznačují vysokou kvalitou, praktickým využitím a krásným designem. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které dlouho vydrží a jsou šetrné k životnímu prostředí. Borosilikátové sklo, nerezová ocel a přírodní bambus v sobě kombinují kvalitní udržitelné materiály a krásný design a společně z GoodGlass dělají opakovaně použitelnou láhev vhodnou na cestování, do školy, do práce nebo třeba na cvičení. Dnes, o několik let později, se GoodWays může pochlubit i dalšími produkty snižujících odpad z jednorázových plastů. Jedním z nich jsou i tuhá mýdla na mytí nádobí, díky kterým snížíte svou odpadovou stopu a budete šetrnější k vaší pokožce.

Popis:

  • složení: zmýdelněný kokosový olej, kyselina citronová, francouzský jíl, éterický olej citrónová tráva
  • GoodWays tuhé mýdlo na mytí nádobí je ekologická a bezodpadová varianta ke klasickému gelu na nádobí
  • Zero waste alternativa - po spotřebování mýdla nezůstává plastový odpad
  • pokyny pro použití: navlhčete houbu nebo kartáč a namydlete jej, poté myjte nádobí obvyklým způsobem, mýdlo krásně pění a odmašťuje
  • údržba: chcete-li, aby mýdlo vydrželo co nejdéle, udržujte mýdlo mezi jednotlivým použitím suché (uchovávat ho v suchu), ideálně uložte do mýdlové misky s odkapávacími otvory (mýdelničky)
  • baleno v recyklovatelném papírovém sáčku
  • vyrobeno v České republice

Součástí balení je:

- GoodWays tuhé mýdlo na nádobí - 1 ks obsahuje +/- 120g přírodního mýdla na nádobí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: