V období od 8.7. do 14.7. jsme na dovolené. Objednávky z tohoto období budou zpracovány a odeslány v pondělí 15.7. Děkujeme za pochopení.

Organikk plátěná taška - zebra kvagga

Kód: 603
Neohodnoceno
Značka: Organikk
399 Kč
Skladem

Organikk plátěná taška s motivem zebry kvaggy je vyrobena ze 100% recyklovaných materiálů a potištěna inkoustem na vodní bázi, který je šetrný k životnímu prostředí. Kromě zebry kvaggy můžete vybírat také z dalších čtyř motivů s již vyhynulými zvířaty. Tato taška nemá být jen módním doplňkem, ale má také  šířit povědomí o tom, jak tyto zvířata vyhynula, a že za jejich vyhynutí může člověk svým neohleduplným a sobeckým chováním k přírodě. Každá taška má obrázek daného zvířete s edukačním popisem života a důvodu zániku daného druhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Organikk plátěná taška je skvělým módním doplňkem a zároveň ideálním řešením na omezování spotřeby jednorázových plastových tašek. Plátno na tašku je vyrobeno z 80% recyklované bavlny a 20% recyklovaného polyesteru. Tímto odpovědným přístupem se využívá již nepotřebné oblečení, které se zrecykluje a použije na výrobu nového produktu, přesně v duchu naší ekologické vize. Protože chceme, aby vám taška dlouho vydržela, a nedocházelo ke zbytečné konzumní spotřebě, zvolili jsme vysokou gramáž (300g/m2), která zajistí dlouhou životnost. Koupí tašky podpoříte program protipytlácké hlídky Blue Patrol na ochranuohrožených druhů mořských želv, karety pravé a kožatky velké, v souostroví Palua Banyak na Sumatře.

“Vytvořením této kolekce tašek jsme chtěli vytvořit produkt, který bude mít nejen pozitivní dopad na naši planetu, tak jako ostatní produkty z naší nabídky, ale zároveň bude upozorňovat na současné problémy. Všech 5 druhů vyhynulých zvířat, které najdete na našich taškách vyhynulo buďto lidskou rukou, nebo byl člověk nepřímou příčinou. Chceme ukázat a upozornit na to, že člověk by se neměl chovat jako neomezený vládce planety, který může vše, ale měl by s planetou a ostatními obyvateli planety fungovat v rovnováze,” říká jeden ze spoluzakladatelů Jakub Piskoř.

Popis:

 • plátno je vyrobeno z 80% recyklované bavlny a 20% recyklovaného polyesteru, gramáž: 300g/m2
 • potisk digitální technologií inkoustem na vodní bázi
 • certifikát GRS - GLOBAL RECYCLE STANDARD - je mezinárodní, dobrovolný, plný produktový standard, který stanoví požadavky na certifikaci recyklovaných produktů třetí stranou
 • certifikát Fair Wear Foundation (Fair Wear) - je nezávislá organizace, která spolupracuje s oděvními značkami, zpracovateli a ovlivňovateli oděvního průmyslu s cílem zlepšit pracovní podmínky v továrnách na oděvy
 • certifikát „PETA-Approved Vegan“ usnadňuje produktovou orientaci spotřebitele, informuje spotřebitele, že produkty nejsou testovány na zvířatech PETA (The People for the Ethical Treatment of Animals) a jsou vhodné pro vegany
 • šířka 36 cm x výška 38 cm, délka ucha 63 cm
 • dlouhé rukojeti se zesíleným křížovým stehem
 • dvojitý pevný horní okraj
 • speciálně tvarovaný šev na dně tašky, který zvětšuje její celkový objem
 • údržba: perte při teplotě do 30 °C, nepoužívejte agresivní prací prášky a bělidla, podobné barvy perte společně, nedoporučujeme sušit potištěný textil v sušičce, perte a žehlete naruby, nežehlete přes potisk (žehlete přes jinou látku)

Součástí balení je:

 • Organikk plátěná taška - zebra kvagga – 1x taška s ekologicko-edukačním potiskem; šířka 36 cm x výška 38 cm (cca 14.2" x 15.0"), délka ucha 63 cm (cca 24.8")

GRS_Color-1024x583 FairWear-logo-RGB-1 PETAapprovedveganLOGO_black

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: