Georganics zubní pasta v tabletách s příchutí máty peprné

Kód: 530
12 hodnocení
Značka: Georganics
282 Kč
Skladem

Georganics Natural Toothtablets s příchutí „anglické“ máty neboli Máty peprné je 100% přírodní zubní pasta v tabletách. Přirozeně pěnivé tablety jsou čistý a osvěžující způsob čištění zubů doma nebo na cestách. Organický olej z Máty peprné dává zubní pastě v tabletách silnou mátovou chuť. Olej z máty má silné antiseptické účinky, takže tato zubní pasta pomůže odstranit bakterie a podporuje hojení dásní. Tyto přirozeně pěnivé tablety přírodní zubní pasty s vinným kamenem neobsahují fluoridy, SLS a glycerin. Proto je zubní pasta v tabletách ideální a plnohodnotnou náhradou za běžné zubní pasty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Georganics zubní pasty v tabletách jsou všechny 100% přírodní, byly vyvinuty speciálně pro přirozené čištění a neobsahují žádné syntetické přísady a barviva, které se používají v komerčních produktech. V Georganics používají pouze přírodní a šumivé látky, jako je vinný kámen a hydrogenuhličitan sodný = jedlá soda, které dávají Georganics zubním pastám v tabletách jejich přirozeně pěnivou vlastnost. Zubní pasty v tabletách jsou ochuceny certifikovanými éterickými oleji z nejkvalitnějších surovin sezónního ekologického zemědělství. Stejně jako většina zubních past jsou přírodní Georganics zubní pasty v tabletách navrženy pro každodenní použití. Přírodní zubní pasta v tabletách bez obsahu fluoridů je ekologickou alternativou jakýchkoli komerčních zubních past. V Georganics kolekci si najde každý uživatel, který má rád přírodní a ekologické produkty, pastu podle své chuti a zaměření.

Společnost Georganics používá čisté, přírodní a organické ingredience pro své produkty. Kde je to možné, jsou všechny Georganics přísady etické a ekologické. Produkty jsou ručně vyráběné podle vlastních receptur v malých dávkách z přírodních surovin s maximálním využitím místních zdrojů. Obaly jsou speciálně navrženy tak, aby nevytvářely žádný odpad, aby nedocházelo ke hromadění skládek. Tímto způsobem se můžete efektivně a bezpečně postarat o ústní hygienu s vědomím, že se vám i planetě daří.

Popis:

 • složení English Peppermint („anglická“ máta neboli Máta peprná): Sodium Bicarbonate^ (Hydrogenuhličitan sodný = jedlá soda), Tartaric Acid^ (Kyselina vinná), Citric Acid^ (Kyselina citronová), Calcium Carbonate^ (Uhličitan vápenatý - vápenec), Kaolin^ (Kaolin), Adosonia Gregoril^ (Vinný kámen), Mentha Piperita Oil*^ (bylinný olej z Máty peprné), Sodium Benzoate^ (Benzoát sodný = sodná sůl kyseliny benzoové), Limonene*^ (Limonene) – *Organic, ^Natural (*organické/^přírodní)
 • spotřebujte do 12 měsíců od otevření
 • neobsahuje fluor, SLS (sodium-lauryl-sulfát) a glycerin, žádná barviva, chemické přísady, živočišné tuky
 • není testováno na zvířatech, certifikát PETA (The People for the Ethical Treatment of Animals)
 • vhodné pro dospělé
 • vhodné pro vegany
 • obsah 120 tablet: využije 1 osoba, dvakrát denně 1 tabletu, po dobu 8 týdnů
 • použití: vypláchněte ústa vodou, vezměte jednu tabletu do úst a nechte  tabletu rozpustit, čistěte kartáčkem po dobu 2 minut, důkladně vypláchněte (zabraňte vniknutí vody do skleničky s tabletami)
 • skladujte v chladu a suchu
 • vyrobeno a baleno ve Velké Británii
 • baleno v recyklovatelné skleněné nádobě s hliníkovým šroubovatelným víčkem a kompostovatelné krabičce, na potisk je použitý rostlinný inkoust

Součástí balení je:

 • Georganics Natural Toothtablets – English Peppermint („anglická“ máta neboli Máta peprná), 1 skleněná nádoba obsahuje 120 ks zubní pasty v tabletách

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: