V období od 8.7. do 14.7. jsme na dovolené. Objednávky z tohoto období budou zpracovány a odeslány v pondělí 15.7. Děkujeme za pochopení.

IWAS skleněná láhev “WAVE”

Kód: 975
Neohodnoceno
399 Kč
Skladem

Jak využít prázdnou láhev od vína, aby neskončila v popelnici? Belgická firma IWAS našla za pomocí upcyklace a krásného designu řešení, jak takovou láhev využít. Vzali nepoužitelné vinné láhve, které by skončily v nejlepším případě recyklací a vytvořili designovou láhev s patentním uzávěrem a originálním pískováním s minimalistickým motivem pěti vlnek. Pokaždé, když si z této láhve nalijete osvěžující nápoj, budete mít dobrý pocit, že díky Vám nevznikl další odpad. Využít ji můžete na jakýkoliv Váš oblíbený nápoj: domácí slivovici, mošt, vodu, limonádu nebo domácí šťávu. S těmito jedinečnými “WAVE” láhvemi o dostatečném objemu již nebudete mít nikdy žízeň a uchováte si v nich své oblíbené nápoje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věděli jste, co je upcyklace (upcycling)? Je to přeměna už nepotřebných nebo dosloužilých produktů na věci úplně nové, které mohou potěšit a sloužit ještě po dlouhou dobu. Belgická firma IWAS přetváří tyto nepotřebné vinné, pivní a ostatní láhve za pomocí upcyklace a designu v nové užitečné produkty. Tento upcyklovaný materiál se přeměňuje v originální designové sklenice, láhve na vodu s patentním uzávěrem nebo kouzelné vázy. Všechny tyto výrobky Vám budou sloužit a zpříjemňovat Vaši domácnost. Jsme pyšní, že Vám můžeme tyto moderní výrobky do domácnosti od IWAS na našem obchodě představit.

Popis:

  • materiál: sklo iWas s patentním uzávěrem
  • barva: zelená
  • objem láhve: 750 ml
  • praktická, opakovaně použitelná láhev k naplnění o velikosti 31 x 7,5 cm
  • hmotnost láhve: 0,59 kg
  • baleno v papírové recyklovatelné krabici
  • koupí IWAS skleniček na pití, láhví a váz navíc podpoříte lokální řemeslné komunity v různých zemích

Součástí balení je:

  • IWAS láhev s patentním uzávěrem “WAVE”, balení obsahuje 1ks láhve o objemu 750 ml a rozměru 31 cm na výšku x 7,5 cm v průměru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: