Who gives a crap recyklovaný toaletní papír (4 role)

Kód: 495
13 hodnocení
199 Kč
Skladem

Super jemný prémiový toaletní papír Who Gives a Crap je vyroben ze 100% recyklovaného papíru. Tento 3-vrstvý měkký toaletní papír má v roli 370 útržků, což je přibližně 2,5-3x více útržků než u běžně dostupných toaletních papírů. Who Gives a Crap toaletní papír není navíc v duchu naší vize zabalen v plastových obalech. Bonusovou složkou tohoto toaletního papíru je jeho krásný design, který skvěle zapadne do vaší stylové koupelny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Who Gives a Crap má dvě nosné vize. První vize je ekologická - tento toaletní papír je 100% ekologicky rozložitelný, použitím recyklovaného papíru byly ušetřeny klasické lesy a po zpracování slouží na toaletách ke svému předurčenému účelu. Druhá vize je sociální - Who Gives a Crap věnuje 50% zisků z prodeje na pomoc při budování toalet po celém světě. Používáním tohoto papíru budete mít nejen požitek z použití tohoto super měkkého a silného recyklovaného papíru, ale nákupem také přispějete na dobrou věc.

Věděli jste, že ve světě má více lidí své mobilní telefony než jakékoli toalety? Who Gives a Crap začali, když se dozvěděli, že 2,3 miliardy lidí na celém světě nemá přístup k hygienickému záchodu. To je zhruba 40% světové populace, což má za následek, že každoročně zemře na průjmové choroby způsobené špatnou vodou a špatnými hygienickými zařízeními přibližně 289 000 dětí do věku pěti let (téměř 800 dětí denně). Mimochodem, světový miliardář a jeden z nejbohatších lidí světa, Bill Gates, si tento problém uvědomuje, a přes svou charitativní organizaci se snaží tento problém vyřešit. Do současnosti darovala společnost Who Gives a Crap na charitativní akce v oblasti budování toalet více než 2,5 milionu australských dolarů (cca 39.400.000 Kč). Nákupem tohoto papíru se můžete podílet společně s námi a společností Who Gives a Crap na pozitivní změně ve světě.

Dalším poselstvím pro udržitelnou změnu je využití sesbíraného a vytříděného papírového odpadu pro výrobu recyklovaného toaletního papíru (ale i dalších produktů). Výhodou je také to, že recyklace papíru výrazně snižuje těžbu a využití nového dřeva (každá tuna takto separovaného materiálu potom ušetří asi 14 dlouho rostoucích stromů). Proto pro výrobu toaletního papíru v Who Gives a Crap využívají tento separovaný papírový odpad pro výrobu recyklovaného papíru (recyklovaný papír může projít výrobním cyklem až pětkrát). Nejsou použita žádná barviva, vůně (parfemace) a inkousty pro potisk toaletního papíru.

Popis:

  • je vyroben ze 100% recyklovaného papíru
  • není použit žádný inkoust na potisk, žádné barvivo nebo vůně (není provoněn)
  • výrobky z recyklovaného papíru chrání dlouho rostoucí lesy
  • vhodný pro vegany
  • není testováno na zvířatech
  • 3-vrstvý Premium recyklovaný papír je super měkký a super silný
  • každá role má 370 útržků, což je cca 2,5 – 3x více útržků oproti běžně používaným variantám toaletních papírů
  • role se rozměrově (10 cm) hodí téměř do všech držáků
  • Who Gives a Crap je certifikovaná B-corp. společnost pro nejvyšší standardy sociálních a environmentálních dopadů, 50% zisku je věnováno na pomoc při budování toalet

Součástí balení je:

  • Who Gives a Crap recyklovaný toaletní papír, 1 prodejní balení obsahuje 4 role toaletního papíru, počet útržků 370 ks/1 role, rozměr jednoho útržku je 10 x 8,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: