PLANET DETOX prášek na čištění toalet Citron a Levandule

Kód: 584
Neohodnoceno
729 Kč
Skladem

Unikátní prášek na čištění toalet Citron a Levandule od PLANET DETOX je 100% přírodní prášek a je vyroben pouze z přírodních složek. Vhodné pro vegany. Prášek na čištění toalet čistí a dezinfikuje vaši toaletu bez poškození vás nebo planety. Tento unikátní prášek obsahuje jemné, ale silné sodíky a minerály, které vyčistí, vydezinfikují a osvěží vaši toaletu a toaletní kartáč. Jemná pemza odstraňuje skvrny a nečistoty a snadno se spláchne a zůstane jen krásná citronovo-levandulová vůně. Prášek na toalety je přirozeně antibakteriální a antiseptický. Čisté a přírodní ingredience, které opravdu fungují!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Planet Detox vyvinula řadu etických čisticích prostředků na praní, podlahy, nádobí a toalety, které zcela odbouraly potřebu jakéhokoli plastového obalu. Výrobky jsou navrženy tak, aby poskytovaly vynikající, výkonné a účinné čištění bez použití jakýchkoli přísad, které by mohly ublížit vám nebo naší planetě. Ve svých výrobcích používá Planet Detox minerály a éterické oleje, které bezpečně odstraňují nečistoty, špínu a pachy. Esenciální oleje v produktech jsou přirozeně antibakteriální, antiseptické a protiplísňové. Motivem k vyvinutí kolekce výrobků Planet Detox bylo odstranění zbytečné nebezpečné chemie v čisticích prostředcích, které používáme a znechucení nad agresivními marketingovými metodami, které společnosti používají, aby nás přiměli k nákupu těchto produktů. Společnost Planet Detox se zavázala hledat řešení pro snižování nadměrného, škodlivého využívání plastů a chemikálií a výrobky udržují co nejjednodušší a nejbezpečnější. Na začátku začali v Planet Detox prověřovat léty osvědčené metody a přísady, které využívaly naše babičky. Pro své výrobky vybrali pouze přírodní minerály a oleje, které jsou biologicky odbouratelné a zcela neškodné pro člověka, ale také vodní cesty, půdu, flóru a faunu. Po vyvinutí čistících produktů vyřešili v Planet Detox i problémy s balením jednotlivých produktů. Aby nemusely být baleny v plastových obalech, které by zatěžovaly naši planetu, vše zabalili pouze do opakovaně použitelného, ​​recyklovatelného a kompostovatelného papíru, protože pro společnost Planet Detox je naše planeta na prvním místě.

Popis:

 • složení prášku na čištění toalety Citron a Levandule: Glycerin (glycerin), Sodium cocoate (zmýdelněný kokosový olej), Sorbitol (Sorbitol = cukerný alkohol), Sodium stearate (Stearát sodný = sůl kyseliny stearové, přirozeně se vyskytující mastná kyselina), Propylene glycol (Propylenglykol, vytvořený alkohol z rostlinných zdrojů), Sodium cocosulfate (Sodium coco sulfate = aniontová povrchově aktivní látka, emulgátor), Sodium chloride (Chlorid sodný = sůl),Cocus nucifera (Kokosovník ořechoplodý), Sodium citrate (Citrát sodný = sůl Kyseliny citronové), polyglyceryl-4 oleate (polyglyceryl-4 oleate = emulgátor bez palmového oleje založený na olivovém oleji a slunečnicovém oleji), citric acid (Kyselina citronová), tetrasodium iminodisuccinate (sodná sůl Kyseliny iminodisukcinové), tetrasodium etiddronate (derivát Kyseliny difosfonové), sodium olefin (sůl Sulfonátu sodného), sodium bicarbonate (Hydrogenuhličitan sodný = jedlá soda), sodium carbonate (Uhličitan sodný), pumice powder (pemza, prášek), lemon oil (olej z plodů Citrusovníku limonového), lavender oil (olej z levandule)
 • vhodné pro vegany
 • čistí a dezinfikuje toalety bez poškození vás nebo planety
 • přirozeně antiseptické a antibakteriální
 • produkty nejsou testovány na zvířatech
 • bez detergentů (SLS/SLES)
 • bez palmového oleje
 • bez chemikálií/žádná chemie
 • bez bělidla
 • bez toxinů
 • bez plastů
 • pokyny pro použití: nasypte 1 – 2 polévkové lžíce prášku okolo vnitřku toaletní mísy, pomocí toaletního kartáče vydrhněte vnitřní prostor celé mísy a vytvořte pěnu, spláchněte toaletu a zároveň opláchněte kartáč, tím vyčistíte i použitý toaletní kartáč.
 • balíček 900g prášku představuje 20 – 40 čistících dávek (samozřejmě záleží na použité dávce)
 • uskladnění: po nákupu přesypejte do skleněné nádoby s víčkem, zamezte přístupu vnější vlhkosti, uchovávejte v suchu
 • upozornění: uchovávejte mimo dosah dětí
 • všechny výrobky jsou ručně vyráběny v Totnes (Devon) ve Velké Británii
 • baleno v ekologicky šetrném hnědém papíru (tento papír není barven ani bělen pomocí chlóru), je 100% recyklovatelný a kompostovatelný

Součástí balení je:

 • PLANET DETOX prášek na čištění toalety Citron a Levandule, 1 balení obsahuje 900g přírodního prášku na toaletu

Vegan-logo compostable recyclable

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: