MusK solné mýdlo Soľný vavrín

Kód: 1132
Novinka
Neohodnoceno
139 Kč
Skladem

MusK Soľný vavrín je 100% přírodní, ručně vyrobené solné mýdlo s vysokým obsahem jemně mleté mořské soli, která mu dodává blahodárné účinky. Mýdlo vzniká kombinací zmýdelněných olejů, konkrétně kokosového, olivového a vavřínového. Kombinace olejů byla zvolena tak, aby pokožku regenerovala a čistila. Mýdlo je vhodné pro ekzematickou pokožku. Věříme, že si solná mýdla zamilujete stejně jako my.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každé MusK mýdlo v naší nabídce je unikát! Všechna mýdla jsou vyrobená ručně procesem za studena podle vlastních receptur. Jde o tradiční způsob výroby mýdla, při kterém se smíchají oleje a másla s roztokem hydroxidu sodného a dojde k chemické reakci, která se nazývá zmýdelnění. Mýdla se následně obohacují o bylinky a bylinné výtažky, které pocházejí ze Slovenska nebo České republiky. Dále se doplňují o vitamíny, přírodní barviva, kosmetické jíly a další přírodní složky. Vůni jim dávají unikátní kombinace čistých esenciálních olejů, esenciální oleje také mýdla obohacují o své léčivé účinky. Všechny esenciální oleje (nazývané také éterické oleje nebo silice) mají antiseptické a dezinfekční účinky na pleť a pomáhají hojit pokožku. V Musk jsou zastánci pravidla méně je někdy více a proto zde nenajdete silně parfémovaná mýdla, ale pouze mýdla s jemnou přírodní vůní. Každé Musk mýdlo zraje na vzduchu, alespoň 4 týdny, aby se dosáhlo správného pH, teprve po dozrání se mýdlo v Musku zabalí a odešle k prodeji. Musk mýdla jsou vyráběna v malých dávkách, proto se jednotlivé dávky od sebe můžou jemně lišit v designu, odstínu barvy nebo vůni. Všechna mýdla Musk jsou vyrobena na Slovensku a prošla mikrobiologickým a dermatologickým testováním a splňují všechny legislativní požadavky na kosmetické výrobky. Věříme, že si z naší nabídky vyberete to pravé MusK mýdlo pro vás, které vám rozjasní den a bude sa starat o vaši pokožku!

Popis:

  • složení MusK solné mýdlo Soľný vavrín: Sodium Cocoate (zmýdelněný kokosový olej), Sodium Oleate (zmýdelněný olivový olej), Sodium Laurus Nobilate (zmýdelněný vavřínový olej), Sodium Chloride (mořská sůl), Glycerine (glycerol), Aqua (voda), Chlorela Powder (chlorela - sladkovodní řasa)
  • tomuto přírodnímu mýdlu mezi jednotlivým použitím nejlépe vyhovuje uchovávat mimo odkapávající vodu (uchovávat ho v suchu), ideálně uložte do mýdlové misky s odkapávacími otvory (mýdelničky), prodloužíte tomuto mýdlu jeho trvanlivost a prodloužíte tak váš požitek s jeho používáním
  • datum spotřeby je uvedeno na obalu jednotlivého produktu
  • ručně vyrobeno v malých dávkách na Slovensku,
  • mýdla jsou vyráběna v malých dávkách, a proto se jednotlivé dávky od sebe mohou jemně lišit v designu, barvě nebo vůni
  • produkty nejsou testovány na zvířatech
  • baleno v ekologicky šetrné krabičce z hnědého papíru, který je 100% recyklovatelný

Součástí balení je:

  • MusK solné mýdlo Soľný vavrín, 1 ks obsahuje 100g / ± 5% přírodního mýdla o rozměrech cca 5,5 x 5,5 x 2,6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: