Vánoční mýdlo

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • musk hrejiva skorica 1 Kód: 686
  MusK přírodní mýdlo Hrejivá škorica
  Skladem

  MusK Hrejivá škorica je 100% přírodní, ručně vyrobené mýdlo s obsahem a vůní skořice. Mýdlo v kombinaci olivového, kokosového a slunečnicového oleje a esenciálního oleje skořice prohřívá organismus, prokrví pokožku a pomáhá tím při pocitu chladu a únavy. Pomáhá zvláčňovat suchou pokožku a udržovat její přirozenou vlhkost. Je obohaceno o kakaové máslo s vysokým obsahem vitamínu E a antioxidantů. Vhodné na všechny typy pleti. Povrch mýdla je posypaný mletou skořicí. Pokud máte rádi neodolatelnou vůni skořice, toto mýdlo je určeno právě pro vás!


  129 Kč
     
 • musk vonave vianoce 1 Kód: 692
  MusK přírodní mýdlo Voňavé Vianoce
  Momentálně nedostupné

  MusK Voňavé Vianoce je 100% přírodní, ručně vyrobené bílo-modré designové sváteční mýdlo a je ozdobeno razítkem vánočního stromečku nebo dárku. Mýdlo v kombinaci olivového, kokosového a slunečnicového oleje se svěží citrusově-kořeněnou vánoční vůní, která pomáhá uklidnit při vyčerpání a depresi. Složení mýdla pomáhá zvláčňovat suchou pokožku a udržovat její přirozenou vlhkost. Esenciální oleje v mýdle mají dezinfekční a antiseptické účinky a příznivě působí na pleť. Je obohaceno o kakaové máslo s vysokým obsahem vitamínu E a antioxidantů. Voňavé Vianoce je limitovaná nabídka v rámci vánočního prodeje s krásnou kořeněnou vánoční vůní.


  129 Kč
 • musk zimny kraj 1 Kód: 689
  MusK přírodní mýdlo Zimný kraj
  Momentálně nedostupné

  MusK Zimný kraj je 100% přírodní, ručně vyrobené designové sváteční mýdlo s vyobrazením stromečku a vločky. Mýdlo v kombinaci olivového, kokosového a slunečnicového oleje s dřevito-kořeněnou vůní. Složení mýdla pomáhá zvláčňovat suchou pokožku a udržovat její přirozenou vlhkost. Je obohaceno o kakaové máslo s vysokým obsahem vitamínu E a antioxidantů. Zimný kraj je limitovaná nabídka v rámci vánočního prodeje s krásnou vánoční vůní.


  129 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem