V období od 8.7. do 14.7. jsme na dovolené. Objednávky z tohoto období budou zpracovány a odeslány v pondělí 15.7. Děkujeme za pochopení.

TBBS Bambusové pouzdro na zubní kartáček

Kód: 236
Neohodnoceno
229 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

TBBS pouzdro z bambusu na zubní kartáček je stylové a je ideální pro udržení bezpečného a čistého zubního kartáčku na cestách nebo doma. Je vyrobeno renomovanou holandskou společností The Bamboo Brush Society, která je součástí společenství 1% FOR THE PLANET a jako člen se zavazuje přispívat 1% z prodeje neziskovým organizacím věnujícím se ochraně životního prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Používáte plastové pouzdro nebo nepoužíváte žádné pouzdro na ochranu zubního kartáčku? Možná je čas přejít na bambus nebo si bambusové pouzdro jednoduše pořídit! Bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na světě a je považován za nejekologičtější materiál pro průmyslovou výrobu. Je plně obnovitelnou surovinou. Roste přirozeně bez použití chemických postřiků nebo pesticidů. Obsahuje přírodní antibakteriální, protiplísňové látky, takže je hygienický a biologicky rozložitelný! Pouzdro je vyrobeno z udržitelného Moso bambusu, povrch je tepelně ošetřen (karbonizován), takže je nejen odolný vůči vodě, ale i přirozeně antibakteriální. Pouzdro je vybaveno funkčními ventilačními otvory, aby kartáček přírozeně větral. Po skončení jeho životnosti je pouzdro 100% biologicky rozložitelné. Vyhoďte plast a vyzkoušejte bambus!

Popis:

  • pouzdro je vyrobeno ze 100% biologicky rozložitelného Moso bambusu
  • bez obsahu laků a lepidel
  • vnitřní délka pouzdra: 20 cm
  • průměr pouzdra: 2 cm

Součástí balení je:

  • TBBS Pouzdro z bambusu na zubní kartáček, 1 ks bambusového pouzdra na zubní kartáček, kartáček není součástí balení

fscrecyclable biodegradable_1 1percent-planet plastic-soup

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: