TBBS Bambusové tyčinky do uší

Kód: 233
Neohodnoceno
69 Kč
Skladem

TBBS bambusové tyčinky mají mnohostranné využití a jelikož jsou 100% biologicky rozložitelné, tak jejich používáním chráníme naši planetu. Jsou vyrobeny renomovanou holandskou společností The Bamboo Brush Society, která je součástí společenství 1% FOR THE PLANET a jako člen se zavazuje přispívat 1% z prodeje neziskovým organizacím věnujícím se ochraně životního prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stále používáte plastové tyčinky do uší? Možná je čas přejít na bambus! Bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na světě a je považován za nejekologičtější materiál pro průmyslovou výrobu. Je plně obnovitelnou surovinou. Roste přirozeně bez použití chemických postřiků nebo pesticidů. Obsahuje přírodní antibakteriální, protiplísňové látky, takže je hygienický a biologicky rozložitelný! TBBS bambusové tyčinky do uší jsou 100% biologicky rozložitelné a jsou vyrobeny z udržitelného Moso bambusu a organické bavlny. TBBS tyčinky jsou použitelné primárně k odstranění ušního mazu, ale možná oceníte tyto tyčinky i v jiných situacích. Výborně se hodí například při líčení i odličování očních linek, také se můžou hodit do domácích lékárniček, například pro lokální aplikaci tinktury či mastičky. Vyhoďte plast a vyzkoušejte bambus!

Popis:

  • tyčinka: 100% biologicky rozložitelný Moso bambus
  • tampón: 100% biologicky rozložitelná organická (přírodní) bavlna
  • všechny TBBS výrobky jsou baleny do 100% recyklovatelné lepenky
  • délka: 7 cm
  • balení obsahuje 100 kusů

Součástí balení je:

  • TBBS Bambusovo-bavlněné tyčinky do uší, 1 krabička obsahuje 100 ks tyčinek a je vyrobena ze 100% recyklovatelné lepenky

fsc recyclable biodegradable_1 1percent-planet plastic-soup

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: