TBBS Bambusový zubní kartáček

Kód: 227
Neohodnoceno
119 Kč
Skladem

TBBS Bambusový zubní kartáček pro dospělé patří mezi oblíbené bambusové zubní kartáčky stejně jako kartáček pro děti. Je vyroben renomovanou holandskou společností The Bamboo Brush Society, která je součástí společenství 1% FOR THE PLANET a jako člen se zavazuje přispívat 1% z prodeje neziskovým organizacím věnujícím se ochraně životního prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý rok se vyrábí 5 miliard plastových zubních kartáčků a pouze zlomek z nich se recykluje. TBBS bambusové kartáčky pro dospělé jsou tady, aby to změnily. Zakřivená bambusová rukojeť je vyrobena z udržitelného Moso bambusu, snadno uchopitelná, její povrch je tepelně ošetřen (karbonizován), takže je nejen odolná vůči vodě, ale i přirozeně antibakteriální a 100% biologicky rozložitelná. Rovný tvar štětinek je navržen pro snadné čištění těžko přístupných míst. Štětinky jsou vyrobeny z ricinového oleje a nylonu, neobsahují BPA a ropu. Olej extrahovaný z rostliny se smíchá s nylonem, štětiny proto nejsou stoprocentně biologicky rozložitelné, protože je uvnitř nylon, ale v současné době jsou nejlepší dostupnou volbou na trhu. Jediným biologicky rozložitelným materiálem, který je dnes k dispozici, jsou štětiny z prasat. Jelikož v TBBS nechtějí používat produkty z živých zvířat, uvedená varianta štětinek je jedinou dostupnou a vhodnou alternativou. V TBBS neustále hledají vhodné alternativy šetrné k životnímu prostředí, ale do doby nalezení plně biologicky rozložitelných štětinek odstraňte štětinky z bambusové rukojeti pro správnou ekologickou likvidaci.

Osobně jsme TBBS bambusové kartáčky vyzkoušeli a používáme je, plně nás uspokojují a plnohodnotně nahrazují plastové kartáčky včetně našeho dobrého pocitu, že jsme nepromarnili příležitost pomoci naší planetě. Vyhoďte plast a vyzkoušejte bambus!

Popis:

  • rukojeť: 100% biologicky rozložitelný Moso bambus
  • štětinky: Nylon 6 - Du Pont bez BPA a ropy
  • tvrdost štětinek: měkká až střední
  • všechny TBBS výrobky jsou baleny do 100% recyklovatelné lepenky
  • délka: 19 cm

Součástí balení je:

  • TBBS Bambusový zubní kartáček pro dospělé, 1 ks bambusového kartáčku zabalen v krabičce ze 100% recyklovatelné lepenky

fsc recyclable biodegradable_1 1percent-planet plastic-soup

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: